OKRy.pl – o stronie

Nazywam się Tomasz Bienias i jestem autorem oraz właścicielem tej strony. 

Mówią, że wiem wszystko o OKRach. 

  • Odpowiadałem za projekt wdrożenia OKRów w dużej organizacji
  • Przez ponad 15 lat pracy zarządzałem wszystkim, czego OKRy mogą dotknąć w rozwoju produktów – od projektowania po technologię

Warto się ze mną skontaktować, jeśli chce się wdrożyć OKRy lub poprawić sposób ich działania. Szkolę, tłumaczę, przekonuję i ułatwiam. Zajmowałem się tematem zanim był modny. Więcej informacji o mnie znajdziesz na  LinkedIn.

Jeśli chcesz dowiadywać się o nowościach na stronie, zapisz się na newsletter.

Treść OKRy.pl jest i będzie dostępna bezpłatnie. Udostępniam ją na licencji Creative Commons – to znaczy, że możesz wszystko kopiować i remiksować ale musisz wskazać na źródło (podać adres Okry.pl)

 

Polityka prywatności (w związku z RODO)

Nie zbieram żadnych danych osobowych. Okry.pl wykorzystują Google Analytics i cookies w minimalnym zakresie. Jeśli się ich boisz lepiej od razu wyłącz swoje urządzenie końcowe (cokolwiek to jest). Uważaj, wchodząc na tę stronę przesłałeś do komputerów, które ją obsługują, masę danych – tak działa internet. Nie zaglądam do nich i nikomu nie przekazuję tych informacji. 

Twoje dane kontaktowe – imię, nazwisko, email – interesują mnie wyłącznie od momentu, gdy chcesz ze mną pracować. Więc lepiej mi je wyślij =>

Adres trafi do poczty, nie zapisuję Twoich danych